top of page

KDO JSEM

Jsem zakladatelkou blogu Život s endometriózou (původně Good Vibes Huntress), kde se dělím o svou životní cestu ovlivněnou bojem s endometriózou a adenomyózou. Díky přechodu na paleo stravování a dalším změnám v životním stylu se mi podařilo své zdraví výrazně změnit k lepšímu.

Život s touto chronickou nemocí sice není lehký, ale název blogu mi neustále připomíná, že když se budu snažit ve všem hledat to dobré a přistupovat k životu s pozitivní energií, bude i s nemocí krásný a obohacující.

A nyní díky blogu pomáhám ostatním ženám dosáhnout totéž.

Blog je mým velkým koníčkem, navíc k mé práci simultánní tlumočnice v evropských institucích. Žiju v Belgii, ale do ČR jezdím pravidelně, a dříve jsme se v Praze také setkávali na Pokecu u čaje.

UPOZORNĚNÍ: Nejsem lékařkou, ani výživovou poradkyní. Tento blog neobsahuje žádná lékařská doporučení, je pouze vyjádřením osobního názoru a zkušenosti.

BLOG

Dokončila jsem migraci více než 60 článků z mého původního blogu Good Vibes Huntress, a nyní už přidávám nové články. Blog obsahuje sekci Endometrióza a hormony, Paleo/AIP, Zdraví a výživa, Pohyb, Vaření, Osobní, Zkouším a testuju. Nový formát blogu bude výrazně přehlednější a uživatelsky vstřícný. Máte zde možnost vyhledávat pomocí lupy, sdílet články či psát komentáře. Snad se vám bude nový blog líbit!

 

 

Laptop Typing on Bed

PRŮVODCE ENDOMETRIÓZOU

Heart Shaped Shoelaces.jpg

Můj průvodce endometriózou obsahuje základní informace o nemoci, a o jejím zvládání pomocí přírodní léčby. Obsahuje kapitoly Endometrióza, Strava, Potravinové doplňky, Životní styl, Můj ozdravný protokol, Inspirativní příběhy, Funkční medicína, Kontakt a další zdroje. Je vlastně takovým souborem toho, co bych si přála, aby mi byl někdo řekl před dvaceti lety, kdy jsem se s nemocí začala potýkat.

 

GOOD VIBES PROGRAM

Good Vibes program byl původně zamýšlen jako vedený 6-týdenní korespondenční program. Jelikož je ale blog pouze mým koníčkem, nakonec jsem musela usoudit, že na takovou činnost nemám čas. Program jsem tedy mírně přepracovala, a teď je k dispozici ke stažení zdarma jako dokument pdf o asi 130 stranách. Provede vás prvními šesti týdny eliminační diety. Najdete v něm informace o vědeckých poznatcích, tipy a doporučení k eliminační dietě a řadu odkazů na další zdroje.

 

Office desk table with computer, supplie

RECEPTY

Recepty jsem na blog začala zařazovat v době, kdy nebyly v češtině dostupné téměř žádné tipy na recepty autoimunitního protokolu. Situace se od té doby změnila, a proto se z receptů stala okrajová součást blogu. Můžete si zde udělat představu ohledně toho, jak stravování typu paleo či AIP vypadá.

 

KONTAKT

ODBĚR NOVINEK

Máte otázky, nebo se chcete podělit o úspěch přírodní léčby? Napište mi prostřednictvím formuláře. Používáte-li Facebook, můžete mi poslat zprávu přes mou facebookovou stránku Život s endometriózou (na které mimo jiné pravidelně sdílím novinky a zajímavosti).

 

Děkuji za email.

Chcete vědět, co se na stránkách děje? Přihlaste se k odběru novinek. Jednou za čas vám přijde email s informacemi o nových článcích, či jiných zajímavostech (jako je například setkání s názvem Pokec u čaje, které občas pořádám, když jsem v Praze).

 

Zajímají vás novinky z těchto stránek?

Přihlaste se k jejich odběru!

Jméno

Email

ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ (GDPR)

Blue Keyboard

Registrací na těchto stránkách dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů. Vaše údaje budou zpracovány a uchovávány v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Registraci můžete kdykoliv odhlásit.

 

bottom of page