top of page

DOPORUČUJI

Na této stránce jsem pro vás dala dohromady další zdroje a témata, která s mým blogem souvisí. Najdete zde odkazy na zdroje související s endometriózou, autoimunitou a výživou. Podívejte se, jaké materiály si můžete zdarma stáhnout, co se děje na sociálních sítích a jaká pořádám setkání v Praze. Můžete si také prohlédnout mé oblíbené knihy a produkty.

Jinými slovy, najdete tady všechno, kolem čeho se blog točí.

PRŮVODCE ENDOMETRIÓZOU

Můj průvodce endometriózou obsahuje základní informace o nemoci, a o jejím zvládání pomocí přírodní léčby. Obsahuje kapitoly Endometrióza, Strava, Potravinové doplňky, Životní styl, Můj ozdravný protokol, Inspirativní příběhy, Funkční medicína, Kontakt a další zdroje. Je vlastně takovým souborem toho, co bych si přála, aby mi byl někdo řekl před dvaceti lety, kdy jsem se s nemocí začala potýkat. Průvodce je ke stažení zdarma.

 

 

Heart Shaped Shoelaces.jpg

GOOD VIBES PROGRAM

Office desk table with computer, supplie

Good Vibes program byl původně zamýšlen jako vedený 6-týdenní korespondenční program. Jelikož je ale blog pouze mým koníčkem, nakonec jsem musela usoudit, že na takovou činnost nemám čas. Program jsem tedy mírně přepracovala, a teď je k dispozici ke stažení zdarma jako dokument pdf o asi 130 stranách. Provede vás prvními šesti týdny eliminační diety. Najdete v něm informace o vědeckých poznatcích, tipy a doporučení k eliminační dietě a řadu odkazů na další zdroje.

 

GOOD VIBES SKUPINA

Na Facebooku jsem založila uzavřenou diskuzní skupinu s názvem Good Vibes – pozitivní přístup k uzdravování. Jejím cílem je poskytnout bezpečný prostor pro otevřenou výměnu názorů a sdílení myšlenek. Skupina je pro všechny, kteří věří v uzdravování skrz změnu stravy a životního stylu. Můžete se v ní položit jakoukoliv otázku ostatním členům, poptat se na rady a tipy. Pomocí lupy v ní můžete také vyhledávat starší konverzace podle témat.

 

Heart from a book page against a beautif

PODCASTY

DJ Headphones

Nechce se vám číst? Zaposlouchejte se! S Hanou Štipák jsem natočila dva hodinové rozhovory, jeden o endometrióze a jeden o eliminační dietě.

 

FILM O ENDOMETRIÓZE

Endo… What? je první dokumentární film o endometrióze. Natočila jej dokumentaristka Shannon Cohn, která sama endometriózou trpí a bojuje s ní již mnoho let. Film trvá asi hodinu a řeší se v něm témata jako bolest, hormony, operace, neplodnost a léčba. Více si o filmu můžete přečíst v tomto článku.

 

Pelvic pain stomachache medical healthca

DOKUMENT O AUTOIMUNITĚ

Film Set

Internetových dokumentů o autoimunitě (a dalších tématech z tohoto blogu) najdete v dnešní době už docela hodně. Já jsem před několika lety poprvé shlédla film Dr. Toma O’Bryana s názvem Betrayal: The Autoimmune Solution They're Not Telling You, a u musím říct, že je opravdu nabitý informacemi.  Autor je zastáncem funkční medicíny. Dopodrobna rozebírá témata jako je propustnost střeva a střevní mikrobiom, epigenetika, autoimunitní spektrum či zánět. Více si o filmu můžete přečíst v tomto článku.

 

OBLÍBENÉ KNIHY

Hledáte další zdroje informací? A jste blázen do knih stejně jako já? Podívejte se na moji stránku s oblíbenými knihami. Kromě hrstky českých překladů zde najdete škálu titulů v kategoriích endometrióza, Paleo / keto pro ženy, autoimunita, Paleo / Primal, zažívání a obiloviny, kuchařky, zdraví a strava obecně, život. Krásné čtení!

 

Several Open Books

OBLÍBENÉ PRODUKTY

Glass Water Bottle

Jelikož se mě často ptáte na doporučení konkrétních značek a produktů, rozhodla jsem se je také zařadit jako obsah na blog. Vytvořila jsem mimo jiné stránku s mými oblíbenými produkty, kde najdete mé oblíbené produkty z kategorií potravinové doplňky (probiotika, vitamíny a minerály, enzymy a výtažky z rostlin), kuchyňské spotřebiče a potraviny, vychytávky do kuchyně, dámské produkty, kosmetika, hygiena a relax, volný čas a osobní rozvoj. Stránku pravidelně aktualizuji a vždy na ni hledám výrobky, u kterých vychází co nejlepší poměr cena-dostupnost-kvalita.

 

PROGRAM AMAZON ASSOCIATES

Své stránky provozuji čistě ve volném čase jako svůj koníček, nejsou komerční, ani výdělečné. Program Amazon Associates mi umožňuje nejen uvést zde konkrétní odkazy, ale zároveň mi při koupi produktů přes daný link je na účet připsáno drobné procento z prodeje (cena produktu pro vás zůstává stejná). Díky programu mě můžete touto formou podpořit. Mohu vás ujistit, že uvádím pouze produkty a knihy, které považuji za kvalitní. Filozofii o tom, proč jsem produkty a knížky zařadila na blog najdete zde. Děkuji za pochopení!

 

Online Shopping

FACEBOOKOVÁ STRÁNKA

Social network concept

Na své facebookové stránce Život s endometriózou (dříve Good Vibes Huntress) pravidelně sdílím zajímavé články a zdroje na  témata, která souvisí se stravou, zdravím, endometriózou a dalšími zajímavostmi. Stránku můžete olajkovat a mnou sdílený obsah se vám začne objevovat na vaší stěně Facebooku. Můžete mi přes ni také poslat zprávu, a já vám odpovím. (Pokud nemáte Facebook, zprávu můžete poslat přes kontaktní formulář přímo zde na stránkách.)

 

bottom of page